Roccat Isku

Roccat Isku
Satın Al
ROCCAT™ Isku akıllı teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile bir çok yenilikçi özellik sunmaktadır. Bol özellikli sürücü paketi, ROCCAT™ EasyShift[+]™ işlevinin de aralarında bulunduğu benzersiz kişiselleştirme seçenekleri sağlamaktadır.

Orta yükseklikteki tuşlar, mükemmel basınç noktalarına sahiptir – üç Baş Parmak tuşu da size fazladan esneklik sunacaktır.

EasyShift[+]: 3 tuş çoğaltma bölgesi
Klavyenizdeki ROCCAT™ EasyShift[+]™ teknolojisi, 3 EasyShift[+]™ bölgesindeki tuşlara birden fazla işlev atamanıza imkan sağlar. WASD bölgesindeki EasyZone entegrasyonu 20’den fazla makro tuşu sağlamaktadır – bunların tümüne de kolayca erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Canlı Makro kaydı
Programlanabilir 36 makro tuşu size maksimum kontrol sağlar. Ultra-hızlı profil geçişi sayesinde 180’den fazla makroya anında ulaşabilir, canlı olarak karışık komut dizileri kaydedebilir ve bunları Kayıt düğmesini kullanarak seçilebilir tuşlardan birine atayabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı
ROCCAT™ Isku uzun oyun gecelerinde en büyük yardımcınız olacaktır. Özel yüzeye sahip geniş bileklik sayesinde klavyenizi maksimum hızla kullanabilirsiniz – 8 medya tuşu, 25 atanabilir medya, web ve bilgisayar kontrolü işlevi sayesinde kullanım kolaylığını daha da arttırabilirsiniz.

ROCCAT™ TALK© – SET BONUSU
ROCCAT™ Talk© protokolünü destekleyen ürünler birbirleriyle iletişim kurarak yeni özel işlevler sunarlar. Örneğin klavyedeki bir tuşu, tuşa bastığınızda farenizin DPI çözünürlüğünü değiştirecek şekilde programlayabilirsiniz. Benzer şekilde farenizi de örneğin klavyedeki EasyShift[+]™ işlevini etkinleştirmek üzere kullanabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

KUTUDA BULUNANLAR
· ROCCAT™ Isku – Aydınlatmalı Oyun Klavyesi
· Hızlı Kurulum Rehberi
· ROCCAT™ Kimlik Kartı
· Garanti Belgesi

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
· Windows® XP, Windows Vista® 32/64 bit, Windows® 7 32/64 bit
· İnternet bağlantısı (sürücü kurulumu için)
· USB 2.0 girişi

KLAVYE BOYUTLARI
· 509mm x 247mm (en x boy)
· Ön yükseklik: 10mm / Arka yükseklik: 32mm
· Arka yükseklik ayarı: 42mm

TEKNİK ÖZELLİKLER
· 123 Tuşlu, Aydınlatmalı Klavye Dizilimi
· Gelişmiş Anti-Ghosting Özelliği
· 3 programlanabilir Baş Parmak Tuşu (T1-T3)
· 5 programlanabilir Makro Tuşu (M1-M5)
· 20 ek Makro Tuşu (EasyZone)
· 5 aydınlatmalı Profil Durumu LEDi
· 3 aydınlatmalı Durum LEDi (Caps Lock, EasyShift[+], Num Lock)
· 1000Hz polling oranı, 1ms tepki süresi
· 2m USB kablosu