Razer Kraken Pro

Razer Kraken Pro
Satın Al
Razer efsanesi olan  Carcharias için dünyanın en konforlu oyun kulaklığı seti deniyordu. Bu klasiği aldık, daha da geliştirdik, hatta en üst noktaya kadar geliştirdik ve sizlere tamamen kafa ergonomisine odaklanan yeni Razer Kraken Pro oyun kulaklığı setini sunuyoruz. Ağırlık, işlevsellik ve performans faktörlerini mükemmel biçimde dengeledik ve ortaya şimdiye kadar gördüğünüz en konforlu kulaklık seti olduğuna inandığımız bu mükemmel bileşim çıktı. Razer Kraken Pro uzun süreli kullanıma uygun ayarlanmış ağırlığının yanı sıra, içeri katlanabilir mikrofonu ve yüksek kaliteli hoparlörleri sayesinde sınırsız süre boyunca kendinizi oyun seslerinin büyüsüne kaptırmanızı sağlayacak.
Oyun PClerine tam bağlanabilirliğe ek olarak 3.5 mm birleşik kablo ucu ve seyahat halinde mobil cihazlar için mikrofon desteği sağlayan bölünmüş uç sayesinde bir daha başka bir kulaklık seti kullanmak zorunda kalmayacaksınız.


Ses + Mikrofon Kullanımı:
3.5mm ses + mikrofon birleşik girişli cihazlar(iPod, iPhone, iPad, Kindle Fire, Android telefonlar, Razer Blade, Macbook Pro ve yeni Ultrabooklar da dahil olmak üzere tüm taşınabilir ses/mobil cihazları ile uyumlu)

Ses/Mikrofon Ayırıcı Adaptör Kullanımı:
Ayrı 3.5mm ses ve mikrofon girişine sahip cihazlar (Çoğu dizüstü ve masaüstü bilgisayar ile uyumlu)

Teknik Özellikleri

Frekans Aralığı: 20 - 20,000 Hz
Empedans: 32 ohm at 1 kHz
Hassasiyet (@1 kHz, 1 V/Pa): Max 1 kHzde 110 ± 4 dB
Giriş Gücü: 50 mW
Hoparlörler: 40 mm, Neodim Mıknatıslı
İç Kulak Yuvası Çapı: 50 mm / 1.97"
Kablo Uzunluğu: 1.3 m / 4.27 ft. artı 2 m / 6.6 ft. bölünmüş adaptör
Yaklaşık Ağırlık: 293 g / 0.65 lbs.
Konnektör: Analog 3.5 mm Birleşik Uç (Kulaklık ve Mikrofon)

Mikrofon

Frekans Aralığı: 100 - 10,000 Hz
Sinyal - Gürültü Oranı: 52 dB
Hassasiyet (@1 kHz, 1 V/Pa): -40 ± 3dB
Ses Alımı: Tek yönlü