900 TG E-Pin

900 TG E-Pin
Satın Al
Point Blank NG, Nfinty Game

Oyun Hakkında

Point Blank; Koreli firma Zepetto tarafından geliştirilen, Nfinity Games firması tarafından yayınlanan bir MMOFPS oyunudur. Hareketli grafikleriyle sürekli değişen bir atmosfer içerisinde çatışma alanı sunan oyunda; çevresel faktörleri de ele alarak bir strateji oluşturmalısınız. Siz de hükümete karşı ayaklanan Free Rebels örgütü ya da düzeni sağlamak için kurulmuş özel birlik CT-Force ekibi ile birlikte heyecanlı mücadelelere katılın. Birçok silah seçiminin olduğu Point Blank oyununda özenle yaratılmış görüntü ve ses efektleriyle siz de hem katıldığınız gruba katkı sağlayın hem de zorlu mücadelelerin keyfini çıkarın. Çeşitli dürbünler ve çift şarjörü kullanabileceğiniz silahları çatışma sırasında değiştirebilir; savaşın gidişatında büyük rol oynayabilirsiniz. Karakterinizin görüntüsünü çeşitli aksesuarlarla özelleştirebilirsiniz.
Size verilen görevleri yerine getirerek ödüller kazanabilir; klanlara katılabilir ya da kendi klanınızı oluşturabilirsiniz.

Oyunun Hikayesi

Lavran’daki meclis binasının çevresine binlerce protestocu toplanmıştı. Şehirdeki bütün güvenlik güçleri ise bu protestoyu bastırmak için oradaydı. Askeri mühimmat yüklü olan kamyonun patlamasıyla alan cehenneme dönüştü, göz gözü görmüyor ve patlayan silahlar kulakları sağır ediyordu. Bu olayın sorumlusu olarak her iki taraf da birbirini görüyordu. Askerlerin sokaklarda gezdiği, büyük güvenlik önlemlerinin alındığı kaos dolu bir Lavran vardı artık. Free Rebels, protestocu göçmen gençlerin kurduğu bir örgüt olarak yeraltında faaliyetlerini sürdürdü. Askeri birlikler ise Free Rebels’a karşı tarihin en nitelikli anti-terör teşkilatını kurdular; CT-Force. Bundan sonra iki ekip birbirine karşı acımasızca saldırılar düzenliyordu. Siz haklarını geri almak isteyen Free Rebels örgütünü mü yoksa ülkesini korumayı amaçlayan CT-Force’u mu destekleyeceksiniz? Kararınızı verin ve düzeni sağlamak için mücadele edin.